Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súbory cookies

Napíšte hľadaný výraz

O nás

Moi Noi je rodinná firma, ktorá z polovice žije v Turecku a stará sa o výrobu našich milých vecičiek a z polovice na Slovensku . Snažíme sa Vám touto cestou priniesť čo najlepšie ,najpohodlnejšie a najštýlovejšie oblečenie, ktoré je cenovo dostupné pre širokú skupinu ľudí a zároveň lahodí oku. Moi Noi je srdcová záležitosť ,ktorej sme úplne prepadli. Moi Noi nie je len oblečenie, je to hlboká myšlienka, filozofia, pridaná hodnota k niečomu praktickému. Vecičky sú vyrobené zo 100% bavlny alebo bavlny s pridaním elastanu. Detičky sa v nich cítia pohodlne a príjemne, mamičky nadchýna minimalistický dizajn a kvalita. Vzory na látkach sú patentované, takže sa nemôže stať, že ich budete vidieť na viacerých značkách zároveň. Materiály sú certifikované Oeko tex.

Ak máte záujem o predaj tejto značky,neváhajte nás kontaktovať, sme výhradný dovozca značkového detského oblečenia Moi Noi pre Slovenskú i Českú republiku.